מלי ברזילי - ממדים חדשים באסטרולוגיה
שלום אורח | כניסה למערכת | הרשמה | תקנון
nda-israel
אסטרולוגיה - מלי ברזילי
עמוד הבית
אודות
מכתבי תודה
הרצאות, סדנאות וערבי חוויה
תכשיט העצמה מעוצב לפי מפה אישית
קורסים וסדנאות
קריאה מיוחדת בטלפון
יעוץ אישי זוגי ועיסקי
מאמרים
פורום אסטרולוגיה
לוח אירועים
צור קשר
תחזית מזג האוויר האנרגטי
הופעות וראיונות בתקשורת
טבלאות מיקומי ירח
ידיעון החודש
חיפוש
ממדים חדשים באסטרולוגיה
ראשי > תכשיט העצמה מעוצב לפי מפה אישית

תכשיט העצמה המעוצב לפי מפה אישית

פרוייקט שאני עובדת עליו שנים רבות...סוף סוף אפשר ללדת:) מדובר במתנה מדהימה: תכשיטים מעוצבים לפי מפה. תכשיט שמתאים למי שיש הכל, אבל אין את המפתח לכספת האישית או למי שאין דבר וזקוק לאותו מפתח.. לא רק יפה, אלא מותאם אישית, בעל עוצמה ויכולת להפעיל כורי אנרגיה אישים ולעשות עבודה חיצונית המשלימה עבודה פנימי..

מפת הלידה היא מפה ייחודית לכל אדם כמו טביעת אצבע אישית, המפה מכילה ומגדירה את הגנום האישי ביותר בכל רובד ומימד,החל מהמקום האנרגטי, כלה במנטאלי, רגשי ופרקטי. כיוון שהמפה מגדירה את מהות האנרגיה בכל הרבדים היא מהווה מסמך מרתק המגלה מהו הצופן והקוד לכל אירוע שהתרחש ובמקביל לכל תסריט שיכול להתהוות, ככל שיש לנו יותר מידע כך נוכל להבין את עצמינו טוב יותר, לגלות מאיפה אנו מונעים ואיך ויותר מכל למה, מידע זה מהווה מפתח מאסטר לקוד הפנימי והפעלתו, למימוש, מיצוי ויישום פוטנציאל בכל הרבדים ...לעיתים יש צורך בעזרה קטנה מבחוץ וכאן נכנס לתמונה התכשיט המיוחד המעוצב עלפי מפת לידה.

כפי שמפה משובצת בגרמי שמים המהווים כורים אנרגטיים ובניהם נשזרים יחסים דרך הזווית כך גם התכשיט, בנוי על אבני חן כשכל אבן פועלת על תדר דומה לגרם שמימי ובכך אנו מעתיקים את המפה דרך מודל של אבנים ויוצרים תכשיט אישי, ייחודי ובעל תכונות מעצימות המאפשרות אקטיבציה של המפה כעזר לעבודה אישית

כל תכשיט הוא יצירת אמנות ייחודית המשקפת את מפת הלידה ומסייעת ליצור תדר דומה ולמגנט מחד ולהקרין מאידך..כל אבן נבחרת בקפידה כדי לצור מודל זהה למפה האישית ולכן כל תכשיט מיוחד ומותאם אישית לכן יכול להיות מתנה נפלאה לכל חגיגה או ארגז כלים לעבודה אישית ועזרה במיקוד, חיבור והעצמה. קיימות כמה אפשרויות, תכשיט ליד או לצוואר, אבנים גולמיות או מעובדות על מודל ממוקד או מודל מלא של המפה.. לבחירה! 
לפרטים נא לפנות אלי , דרך הטופס המצורף...


סוג הפניה
שם *
טלפון *
דואר אלקטרוני *
תיאור
גרסה להדפסהשלח לחבר
מלי ברזילי, ת.ד. 3736,  מושב קדימה 60920  טלפון: 052-3764220,  פקס: 077-5501230,  info@ nda-israel.com

הקמת האתר: פורטל עידן-הדלי
| אתר זה נתמך במערכת FastWebII