מלי ברזילי - ממדים חדשים באסטרולוגיה
שלום אורח | כניסה למערכת | הרשמה | תקנון
nda-israel
אסטרולוגיה - מלי ברזילי
עמוד הבית
אודות
מכתבי תודה
הרצאות, סדנאות וערבי חוויה
תכשיט העצמה מעוצב לפי מפה אישית
קורסים וסדנאות
קריאה מיוחדת בטלפון
יעוץ אישי זוגי ועיסקי
מאמרים
פורום אסטרולוגיה
לוח אירועים
צור קשר
תחזית מזג האוויר האנרגטי
הופעות וראיונות בתקשורת
טבלאות מיקומי ירח
ידיעון החודש
חיפוש
ממדים חדשים באסטרולוגיה
ראשי > חזרה לעמוד קודם

גולש/ת יקר/ה.

תקנון השימוש באתר:
אנו מודים לך על שבחרת לבקר באתר "ממדים חדשים באסטרולוגיה" אנא קרא/י בעיון את התקנון לפני השימוש באתר.

גלישה ו/או כניסה לאתר ו/או שימוש בשירותי האתר מהווה את הסכמתך לתנאי תקנון זה. אם אינך מסכים/ה לתנאי השימוש, כולם או חלקם, אינך רשאי/ת לעשות שימוש באתר זה לכל מטרה שהיא.

כל המידע המוצג באתר לרבות סימנים מסחריים, מידע מילולי, תמונות, צלמיות (אייקונים), לוגו וכו´ מוגנים בזכויות יוצרים ואין להעתיק / לשכפל / להפיץ או לעשות כל שימוש שהוא במידע זה ללא אישור מפורש ובכתב מ
"ממדים חדשים באסטרולוגיה".

כשאר התכנים המופיעים ברשת האינטרנט חשופים תכני האתר ובכללם ההודעות בפורומים, לוח האירועים, המדריך המסווג, מאגר הקישורים, צ´אט וכל איזור אחר באתר לרשת האינטרנט באמצעות מנועי החיפוש השונים, קישורים, הפניות וכו´ ו
"ממדים חדשים באסטרולוגיה" אינה אחראית לאבטחת המידע ו/או לכל נזק ו/או אובדן ו/או הפסד ו/או הוצאה שיגרמו לגולש/ת ו/או לצד שלישי כלשהו כתוצאה מכך.

מובהר בזאת כי המידע המתפרסם באתר לרבות ההודעות בפורומים, מאמרים, חדשות, קישורים, מדריך מסווג, אירועים, צ´אט וכו´ הינו בגדר עצה בלבד ואינו מהווה תחליף לאיש מקצוע,
"ממדים חדשים באסטרולוגיה" לא תישא באחריות כל שהיא כתוצאה מהשימוש שיעשה במידע באתר והוא נעשה על אחריותו/ה המלאה של הגולש/ת באתר.

"ממדים חדשים באסטרולוגיה" שומרת לעצמה את הזכות לעדכן את תנאי השימוש, מעת לעת, לפי שיקול דעתה הבלעדי וללא צורך במסירת הודעה כלשהי מראש ותנאים אלו יחייבו מרגע פרסומם באתר.

בנוסף מתחייב/ת הגולש/ת כדלקמן:
* לא לכלול בהודעות המועלות על ידי הגולש/ת בפורומים, לוח האירועים, המדריך המסווג, מאגר הקישורים, צ´אט או כל איזור אחר באתר מידע בעל אופי מאיים, בוטה, גזעני, או מעליב, או חומר פורנוגרפי או בעל אופי מיני בוטה או שעלול לפגוע ברגשות הציבור.

* לא להציק או להטריד או להעליב גולש/ת אחר/ת ולהימנע משפה בוטה/גסה.

* לא לכלול בהודעות המועלות על ידי הגולש/ת בפורומים, לוח האירועים, המדריך המסווג, מאגר הקישורים, צ´אט או כל איזור אחר באתר מידע כלשהו המהווה פגיעה בפרטיות, הטעיה, הפרת זכויות יוצרים, הוצאת לשון הרע ו/או הפרה אחרת של כל דין.

* לא לכלול בהודעות המועלות על ידי הגולש/ת בפורומים, לוח האירועים, המדריך המסווג, מאגר הקישורים, צ´אט או כל איזור אחר באתר מידע פרסומי/פרסומת ו/או מידע בדבר מוצרים ו/או מידע בדבר שירותים ו/או מידע בדבר אירועים או כל מידע פרסומי אחר וזאת למעט באיזורים שבהם צוין במפורש כי ניתן לפרסם מידע כזה.

* לא להציף את הפורומים, לוח האירועים, המדריך המסווג, מאגר הקישורים, צ´אט או כל איזור אחר באתר בהודעות סרק.

* לא לכלול בהודעות המועלות על ידי הגולש/ת בפורומים, לוח האירועים, המדריך המסווג, מאגר הקישורים, צ´אט או כל איזור אחר באתר הודעות שיש בהם קוד זדוני ו/או וירוס מחשב ו/או סוס טרויאני ו/או כל קוד אחר העלול לפגוע בתקינותו של האתר.

מוסכם בזאת שרק לבתי המשפט באזור תל-אביב יפו תהא הסמכות המקומית והעניינית לדון בכל מחלוקת בנוגע לשירות ו/או מידע הניתן באתר זה.

גלישה נעימה,
צוות -
"ממדים חדשים באסטרולוגיה"

 
גרסה להדפסהשלח לחבר
מלי ברזילי, ת.ד. 3736,  מושב קדימה 60920  טלפון: 052-3764220,  פקס: 077-5501230,  info@ nda-israel.com

הקמת האתר: פורטל עידן-הדלי
| אתר זה נתמך במערכת FastWebII