מלי ברזילי - ממדים חדשים באסטרולוגיה
שלום אורח | כניסה למערכת | הרשמה | תקנון
nda-israel
אסטרולוגיה - מלי ברזילי
עמוד הבית
אודות
מכתבי תודה
הרצאות, סדנאות וערבי חוויה
תכשיט העצמה מעוצב לפי מפה אישית
קורסים וסדנאות
קריאה מיוחדת בטלפון
יעוץ אישי זוגי ועיסקי
מאמרים
פורום אסטרולוגיה
לוח אירועים
צור קשר
תחזית מזג האוויר האנרגטי
הופעות וראיונות בתקשורת
טבלאות מיקומי ירח
ידיעון החודש
חיפוש
ממדים חדשים באסטרולוגיה
מזג האוויר האנרגטי אוגוסט 2018 > מולד הירח באריה 2018

מולד הירח באריה

 11.8.18בשעה 12.58 שעון ישראל

בכל מחזור ירחי נזרע במולד והאנרגיה של המולד מלווה את כל אותו ירח/חודש ופותחת את התדר המיוחד לאותו מולד דרך החיבור לנפש , לרגש, לעולם השייכות, ובמשפט מטפורי ניתן תאר זאת כמשיכת מכחול המביאה את כל האנרגיה מנקודת המגע של המכחול עם הצבע והבד.. לכן כל חודש אנו חווים מעגל שמאפשר לנו לחוות את אותה משכית מכחול לסוגיות של אותו חודש בכלל ובפרט, ביחס ישיר למפת הלידה שלנו

מולד זה מגיע עם צבעים שונים, בוהק אחר ופוטנציאל מרתק הפתח דלתות מסתובבות למקומות שבדרך כלל בלתי ניתנים לחוויה. זה מולד המלווה בליקוי, ליקוי אחרון לסדרת ליקויי הקיץ 2018

כמה מילים על ליקוי. ליקוי הוא מצב בו נוצר ישור בין הכדור והמאורות, בין שלוש נקודות עובר קו ישר אחד. משחר ימי ההיסטוריה האנושית הייתה התייחסות של פחד ואימה מתופעות שמימיות אלה ולכן אגדות, סיפורים , מיתוסים ומאגיה נקשרו לזמנים אלה.. אך בפועל מדובר בתופעה טבעית שחלה פעמים בשנה, בדרך כלל בצמדים (ליקוי חמה וליקוי לבנה ) לעיתים יש לנו שילוש של ליקוים .. יש סדר מופתי בין הליקויים:) כל ליקוי שייך למחזור גדול יותר של מאות שנים ומקוטלג תחת סדרות סארוס . לקויי זה שייך לסדרת סארוס 155 ויראה מצפון אמריקה , צפון אירופה וצפון מזרח אסיה 

ליקוי חמה זה הוא השלישי בסדרה של תזוזות חזקות המגיעות בצורה של גלים גדולים הצובעים את המוכר והידוע במשהו אחר..  שני הליקויים הקודמים לוו בשיח עמוק של פלטו ואוראנוס ומשם כך מדובר על ליקוים שמטרתם לבשר על שינוי אישי ותרבותי, כל המעגלים אותם אנו מכירים מקבלים תדר אחר שמגיע ממעגלים גדולים יותר ונוצר שינוי.. השינוי יתרחש דרך גלים קטנים וגדולים שמגמתם להביא לשינוי בכל הנוגע לאנרגית סרטן ואריה! 

חשוב לציין שליקוי זה מלווה בתחילת שנה מרקוריאנית מה שמצביע על הפוטנציאל הגבוה להבין את המציאות המוכרת ממקום עמוק שמתחת לפני השטח (שנה חדשה של מרקורי מתחילה במקום בו מרקורי נמצא ברטרו במקום הקרוב ביותר לכדור) אמנם זמן זה מלווה בקצוות חשופים בעיקר של מערכת העצבים והנשימה אך אותו מצב קיצון מאפשר לצור שיח חדש בין עולם האור והצל.. ולמה?  משום שליקוי חמה חל במקום בו השמש בעוצמה הגדולה ביותר כשהירח מסתיר אורה ומפיל את צילו על כדור הארץ. נגיסות גדולות של עולם הצל והחושך במקום המואר והמוכר.. ערבוב מחדש של קלפי המציאות

נקודת הליקוי היא נקודת אתחול מרתק לחודש שבו עיקר העבודה האנרגטית נוגעת במהות הליקוי, האתחול מדבר על עולם של אור וחושך כמו כל ליקוי חמה, ועיקר הסוגיות שעולות על פני השטח נוגעות בחושך מסתיר לנו את העיוורון שחל באור, באור יש לנו נטייה ללכת שבי אחרי כל מה שנוצץ וזוהר ולכן האמת לעיתים נעלמת מאיתנו , אך בחושך או בעולם הצללים אנו נחשפים לאמת ללא הגורם הנוצץ והבוהק...

נקודת האתחול מכבה את האור:) אהאור הוא הכוח המודע/האגו ומכריחה אותנו להתעמת/להתאמת עם מה שבצל/חושך. זהו אירוע ששובר את הרצף ומכריח/דוחף אותנו לראות את מה שבדרך כלל נסתר לנו מעצמינו ואולי זאת הסיבה שליקוים נחשבו לאורך ההיסטוריה האנושית כמאיימים .. זה הזמן להיות עם החושך, לצור שיח עם החושך וממקום זה להעיר את הגיבור הפנימי כדי לצאת למסע..

ליקוי זה שם דגש חזק מאוד על עוצמת הגיבור הפנימי. מי הוא הגיבור הפנימי שלנו ואיך העיוורון הנובע מהליכת בשבי הנוצץ גרם לו לאבד את המסלול ליצירתיות הטבעית ולחיבור המלא כשותפים בבריאה.. בכל אחד ואחד מאיתנו קיים גיבור פנימי, המתפתח ממקום של מאבק (בעיקר בעולם הצללים והחושך הפנימי) קצת כמו דון קישוט ..מלחמה בתחנות רוח שנראות לו כדרקוני ענק:) האם? כיון שהעולמות הצל נראים כמו דרקוני ענק אנו מפחדים מהם, אנו מתחבאים ומבטלים את הלב והתשוקה לצאת להתנסות בעולם מרתק ומופלא..  דרך זאת גורמת לאבדן הרצון האמיתי של הנפש ובמקום לצאת למסעות מופלאים על דרך האבנים הצהובות אנו מסתפקים בהליכה במסלול של נחמה וברירת מחדל הנובעת מהרגלים, התניות, אגו וסוגיות ילדיות שנעולות בתוך הצורך העז הכרה ואהבה.. רק שנעמוד מול הקיר שעוצר את  הילד הפנימי נוכל להתחיל לצור שיח חדש וחיבור אוטנטי למהות של הגיבור הפנימי המוביל למנהיגות ומלכות.. רק אז נוצר הזיכרון למהות של האני.  הליקוי הנוכחי שם דגש על מקום זה, על נקודות האפילה והעלטה של אובדן הרצון האמיתי וכליאה בתוך סוגיות אגו ושליטה..

וכיון שסוגיות של רצון עלו על השולחן יש לציין שבליקוי זה מארס ברטרו נמצא על מעלה קריטית, אמנם לא מחובר באופן ישיר למאורות אך יושב על הזנב ולכן לוחץ גם הוא על אותו גיבור פנימי. מעלה את השאלות: האם אנו מונעים מפחד לצאת למסע לגילוי האוטנטיות שלנו או שאנו מבינים את כוחו של הפחד/צל שמשתק אותנו ומנוע מאיתנו להביא עצמנו לידי ביטוי, לצמוח ולגדול או עוצמת הפחד והצל שמעירים את הרצון העמוק ביותר שנמצא מתחת לפני השטח ולצאת עימו למסע לגילוי .. נקודת אתחול זאת נוגעת ברצון ברבדים העמוקים ביותר ולכן זמן זה יכול להעיר את האומץ וההנעה לצאת למסע..

דרך אחרת להבין את מארס ברטרו על מעלה קריטית במפת המולד, הבנה שזמן זה נפיץ מאד ואולי בחושך ובאפילה ניתן לסמוך על הלב שיתן את העוצמה והאומץ לפרק את הפצצות ולנטרל את האלימות.. כשמארס כל כך אקטיבי בשכבות העמוקות, הוא זורע זרעי עוצמה שבקלות מתפרקים לכוח ולנקודת איום לא פשוטה...זאת הפעם השלישית שסוגיות אלה בוערות  (סדרת ליקוי הקיץ) על ציר העמידות של מפת ישראל ומכאן מה שנמצא בקצוות מקבל לחץ כפול ומכופל ונוצר מצב בו אחריות קולקטיבית דורשת פתרון חדש שלא מפחד של הצל ולא מסנוור של אגו אלא ממקום שקט של הבנה עמוקה לחוזה נשמה.. (ברמה מדינית זמן זה נוגע בפער בין חכמת ההמונים לחכמת המלכים)

ברבד עמוק יותר ליקוי זה הוא ליקוי שנוגע באנרגיה נקבית/זכרית כמו כל ליקוי כשהפילטר "נופל" על הכדור.. הצל נופל על הכדור. זמן זה נוגע בחיבור לגיבור, מי הוא הגיבור.. קצת מזכיר את האריה בקוסם מארץ עוץ.. המסע האורך לגילוי האומץ שתמיד היה שם, חיבור לאומץ הוא חיבור להזמנות לאמץ משהו שעדין אין לנו ולהפוך אותו לשלנו.. זמן בו יוצאים מהתניות ילדיות ומעולמות של סימביוזה לתהליכי אינדיבידואציה.. ההרגלים של הסימביוזה בא אין עצמאות אלא יניקה של אנרגיה מגוף לגוף, אין הפריה ואין יכולת להיות במקום מואר באמת ולקחת אחריות אמיתית על החיים.. ליקוי זה מראה את המקום של הסימביוזה ומציע מסע של הפרדה מאותם גורמים של התניה להליכה לשביל חדש  שביל של הלב וחכמה הלב, אמנם השלב הראשוני מצריך אומץ כי יש המון פחד להעיז ולצאת למרחב אמיתי בו הכול חשוף.. אך ההסכמה לקחת אחריות על הפחד ולהתמיר לאומץ (היחסים עם סטורן ופלוטו בגדי בתוך משוואת הליקוי.. ) זהו המפתח ללב וליציאה ממקום של גולה לגאולה..

היכולת לקחת אחריות אישית אמיתית  ולא להשליך, לזרוק ולהטיח במישהו אחר שיכול לספוג או להכיל... נושא נוסף  שעולה בליקוי זה נוגע בהיזכרות.. בחושך נזכרים במה שנמצא מעבר לגבולות התודעה היומיומית..  בפחד וחושך של עולמות המתנגשים זה בזה ומפילים צל זה על זה, כאן אנו חוזרים למאבק בין זכרי ונקבי , התודעה הפטריארכאלית מול התודעה המטריארכאלית .. מלכויות שונות שיכולות להזין זו את זו ולא להיות הצלה, הצללה, הסתרה, והתניה סימביוטית.. ההסכמה לקבל ולהכיל את העוצמה המלכותית דרך תהליך הארה (אנרגית מזל אריה)
נקודת מעניינת נוספת מדברת על ריבוי פלנטת ברטרו בעת הליקוי ( הרטרו מדבר על חרירים במטריקס המאפשרים מסעות מעבר למגבלות המקום והזמן:)..) מה שמספר לנו על אפשרות לחדור לרבדים אחרים שבדרך כלל חסומים לנו ..לכן יש הזדמנות מעבר..

ונקודה זאת מחזירה למקורות.. נקודת האתחול כעת היא פתיח לחודש אלול, לסליחה וריפוי והסכמה להודות בחטאים הקטנים של האגו הגדול:)וכשרואים ומאבחנים ניתן להתחיל תהליך של סליחה, ניקוי, זיכוך, ריפוי ויצירת של מציאות חדשה..

חשוב לזהות שהאופק בעקרב עם יופיטר על האופק נותן לנו עדשה ענקית לשינוי.. הפחד משינוי או התרגשות מהבנת ההכרח שבשינוי ומכאן מה האמונה שלנו בנוגע לשינוי? האם מגיע ממקום של בחירה לקחת את הגל הגבוה ולרכב עליו או לטבוע תחת המציאות שמורידה למקום הנמוך ביותר.. כך או כך המטרה לקלף את הרמייה/ההתניה האישית ולאפשר מסע מרתק למקומות שבהם נמצאת הדעת:) מותר לבחור בין המערבולות שלוקחות למטה לבין הגלישה מעל הגלים.. המלצה חמה לבדוק ביחס למפה אישית כדי לגלות את הכלים שעמודים לרשותנו בזמן ובעת העכשווים בנקודת אתחול זאת

כל האמור ..על קצה קצהו של קצהו

ברכות לחודש מואר
תגובות הגולשים
אין נתונים
הוסף תגובה

גרסה להדפסהשלח לחבר
מלי ברזילי, ת.ד. 3736,  מושב קדימה 60920  טלפון: 052-3764220,  פקס: 077-5501230,  info@ nda-israel.com

הקמת האתר: פורטל עידן-הדלי
| אתר זה נתמך במערכת FastWebII