מלי ברזילי - ממדים חדשים באסטרולוגיה
שלום אורח | כניסה למערכת | הרשמה | תקנון
nda-israel
אסטרולוגיה - מלי ברזילי
עמוד הבית
אודות
מכתבי תודה
הרצאות, סדנאות וערבי חוויה
תכשיט העצמה מעוצב לפי מפה אישית
קורסים וסדנאות
קריאה מיוחדת בטלפון
יעוץ אישי זוגי ועיסקי
מאמרים
פורום אסטרולוגיה
לוח אירועים
צור קשר
תחזית מזג האוויר האנרגטי
הופעות וראיונות בתקשורת
טבלאות מיקומי ירח
ידיעון החודש
חיפוש
ממדים חדשים באסטרולוגיה
מזג האוויר האנרגטי ספטמבר 2018 > מזג האוויר האנרגטי לשבוע הראשון של ספטמבר 2018

מזג האוויר האנרגטי לשבוע הראשון של ספטמבר


2.9.18 מרקורי מסיים את הצל פוסט רטרו
מרקורי מסיים את מסעו בצל פוסט רטרו, זהו האיזור המייצג את השלב האחרון של הרטרו.  בשלב זה ניתן היה להפיק רעיונות חדשים לבעיות ישנות וברטרו הנוכחי תרגום ותפיסת המציאות, זמן להסקת מסקנות חדשות וכללים חדשים למפגש עם המציאות.

תזכורת למהות  הרטרו: שלב ראשון של הרטרו נקרא הצל טרום רטרו.  בשלב זה צפות תחושות (כיון שהרטרו התחיל בסרטן ) עולים זיכרונות מעומק המאגרים הפנמיים ביותר לאורך ציר הזמן של חיינו... לכן הצל טרום רטרו הוא הזמן להסב את תשומת ליבנו והבנתנו  לסיפורים שאנו מספרים לעצמנו על בסיס סובייקטיבי.
שלב השני של התהליך, זהו הרטרו עצמו.  ברטרו עצמו נתקל באנשים ומפגשים שילחצו לנו חזק על כפתורי הפעלה, דפוסים שמחברים את האינטליגנציה למציאות, לכן עולים מתחים, חששות, לחצים, עצבים, ולא מעט כאב וצער שהתחבאו עמוק עמוק בתוך הלא מודע.. המטרה להעיר אותנו לשדרג את התכנה ביחס למציאות המשתנה ולא רק ביחס לרגשות ה אישים שלנו. .
השלב האחרון של הרטרו הוא הצל פוסט רטרו.. הזדמנות שלישית לפגוש את אותה אנרגיה במינון אחר אחרי עבודת מודעות שנעשתה ומכאן האפשרות לצור שפה מדויקת יותר במפגש עם המציאות, החל מהדיאלוג בין החלקים הפנמיים שבתוכנו, כלה ביחסים עם הסביבה, הקרובה, משפחה וזיכרונות . זמן זה מהווה הזדמנות נפלאה לארגן את הארכיון הפנימי בצורה יעילה, נכונה ובריאה.  טיפ, שלב זה של הרטרו בעל משמעות עצומה שכן מעניק את הדלק עד רטרו הבא..

שלב זה של הצל פוסט רטרו הסתיים ולמעשה אנו מחכים כרגע שמרקורי יסיים את מהלכו בזירת מזל אריה כדי להגיע להשלמה מלאה של הבנות הרטרו. זהו הזמן שמרקורי יכנס לזירת הבתולה, נמל הבית בעוצמה חדשה ועם איכויות ויכולות שתאפשרנה לפרוץ אץ מגבלות וגבולות הגישה והתפיסה..

מרקורי מסים הצל פוסט רטרו ועד הכניסה לנמל הבית יש לנו ארבעה ימים מרתקים של גשר בו קצוות העצבים קצת חשופים כשהמטרה לזהות ולפתוח ערוצים חדשים
..

3.9.18 ונוס נכנסת לצל טרום רטרו
ונוס נמצאת בבית (מזל מאזנים ) מאז נכנסת לנקודה ממנה מתחיל מסע מרתק של גילוי, הבנה, שינוי, שדרוג והזדמנות נפלאה לעבודה אישית ..למעשה נתחיל את התהליך ברגע שונוס נכנסת למאזנים כיוון שעתידה לחזור למאזנים בסוף הרטרו ולכן הזירה "מגורה" ברגע שוונוס נכנסת אליה.. אך נקודת ההשפעה החזקה ביותר כעת היא הנקודה בה ונוס נכנסת לצל טרום רטרו.. ונוס בצל טרום רטרו : בשלב זה בו ונוס עוברת בפעם הראשונה על אזור מסוים , התודעה נפתחת למה שהלא מודע מקרין בכל העוצמה הבהובים ונורות אזהרה לכל מה שלא עובד נכון בחיינו בכל הנוגע לערכים, מערכות יחסים, סוגיות כספיות ברמה אישית או ברמה גלובלית עניינים כלכלים , יחסים דיפלומטים ועוד..

למעשה כעת מתחילה תקופה של תזכורות כשתתעצמנה לרבדים  עמוקים ביותר לכשיגיע הרטרו של ונוס, ההבהובים שכעת נחוש ונרגיש יתעצמו ואם משהו לא עובד באופן נכון נגיע במהירות לנקודת השבירה, השינוי או אפשרות לשדרג ולצמוח.. כדי לאפשר שינוי בעל משמעות החל מיחסים אישים וכלה ביחסים ברמה לאומית וגלובלית..  מומלץ לשים לב לסימנים בדרך שכן הם הסימנים לסוגיות איתן נתמודד ברטרו של ונוס..

תאריכי מפתח במחזור ונוס הנוכחי:

7.8.18 ונוס נכנסת למאזנים
3.9.18 ונוס נכנסת לצל טרום רטרו
9.9.18 ונוס נכנסת לעקרב
5.10.18 ונוס נכנסת לרטרו
26.10.18 ונוס מתחילה שנה חדשה (מקבלת את פני לוציפר:)
31.10.18 ונוס חוזרת למאזנים
16.11.18 ונוס מסיימת את הרטרו ונכנסת לצל פוסט רטרו
2.12.18 ונוס נכנסת לעקרב
18.12.18 ונוס מסיימת את הצל פוסט  רטרו
7.1.19 ונוס מסיימת מסעה בעקרב ונכנסת לקשת

למעשה אנו רואים מסלול של חמישה חודשים בדיוק בהם ונוס נמצאת בתוך מסלול הרטרו ובתוכם שלושה וחצי חודשים בהם היא בתוך לולאת הרטרו


בימים הקרובים אעלה את לוח הסדנאות שנה החדשה (התשעט) וכמובן ונוס מקבלת מקום בזמן הקרוב ביותר..  נא לעקוב אחר לוח האירועים באתר ויי שרוצה הזמנה אישית, אשמח לשלוח:)

6.9.18 מרקורי נכנס לבתולה

מרקורי נכנס לזירת הבתולה אחרי לולאת רטרו מסיבית ועוצמתית כמביאה עימה כלים ליצירתיות ושיתופיות בתמונת הבריאה המלאה..

מרקורי נכנס לבתולה במקום זה כמו לחזור הביתה למקום שקט ושפוי אחרי ההתרגשות הגדולה שנוצרה בנוכחותו באריה במיוחד נוכח הרטרו של מרקורי שהיה באריה . העבודה העיקרית של מרקורי בבתולה, כמי שאחראי על החשיבה: לנהל ולארגן מחדש את החשיבה אחרי ההתלהבות הגדולה שהביא בזמן שהותו באריה... למעשה היצירתיות שנולדת לנו באריה מקבלת צורה תחת האנרגיה של הבתולה...ושוב במיוחד אחרי רטרו שכן ההבנות שמגיעים אחרי רטרו עמוקות ומכווננות..  ולכן מיקום זה מפגיש אותנו עם עובדות בשטח ותוצאות של היצירתיות שנתגלתה באריה, יחד עם גילוי התוצאות מתגלה גם הפער בין הפוטנציאל הגדול לבין מה שקורה במבחן המציאות ולכן לעיתים מקום זה מעלה סוגיות של בקורת ותחושת פגימות.. המטרה להבין את היחסים בין יצירה למציאות ואיך בעזרת תבונות אלה לשפר את המודעות ועבודה הנדרשת לשיפור, וממקום זה נולד הריפוי.

למעשה מרקורי בבתולה מתפקד כאנליסט, שיטתי, ממוקד בשיפור ובתיעול החיים למקום בריא וטוב יותר,הסוגיה הבעייתית מתיישבת על פרטים ועיסוק יתר בפרטים וממקום זה נולד הפרפקציוניזם , הפרפקציוניזם גורם להתעסקות יתר פרטים ולא בתמונה הגדולה וממקום זה יכול להיווצר כיווץ ולחץ, כדאי להיות ערים לתופעה... ולעבוד על התמונה הגדולה.. היה וניצלנו נכון את האנרגיה נוכל למצוא דרכים חדשות לעבוד, לתפקד, לפשר ולתעל את חיינו

6.9.18 סטורן מסיים את הרטרו
סטורן חזר הביתה (גדי) בסוף דצמבר 2017 וחזרה הביתה אחרי מסע ארוך ומייגע דורש בדק בית, התבוננות עמוקה במשימות, מטרות ושליחות אמיתית של החיים..

במקביל כדאי להתייחס לפלוטו שנכנס לגדי בינואר 2008 ומאז עובר וחורש לעומק את הזירה וכעת במגמת סיום השלישון השני של גדי.. סטורן מגיע כעת אחריו כדי ליישר את השטח ולהביא למגמה חדשה שנוגעת באחריות אישית וקולקטיבית .
.

כשסטורן נכנס לרטרו הייתה לנו הזדמנות נפלאה להתכנס ולבדוק במקומות העמוקים ביותר את כל מה שנוגע לשיח שלנו עם הצנזור הפנימי..

סיום הרטרו של סטורן מדבר על נקודת שינוי של תנועה ולכן השבוע כמה ימים לפני וכמה ימים אחרי אנו חשים את האנרגיה בצורה אינטנסיבית יותר כשהשיא יושב היום, ואיך זה בא לידי ביטוי? לחץ על נקודות שנוגעות לסוגיות של אחריות, אם לקחנו אחריות בתחום עליו עבר סטורן או שמא לא הצלחנו להוביל את עצמינו לבדק בית נכון... זמן זה יראה באופן חזק ביותר את הצורך, מקורו ואת ההכרח לקחת אחריות.. איפה שלא נלקחת אחריות חשים אשמה, בזבוז, כאב ומתח שנובעים מתחושה של חוסר הצלחה ומהולה באכזבה אישית חזקה מאוד..

חשוב לזהות מדובר בתחום שגורה כבר כמה וכמה חודשים וכעת הנורות האדומות מגיעות לשיא, הכתובת על הקיר והזמן בו נוצר שינוי של תנועה, ניתן לקחת את האחריות ולעשות או לחילופין לצור חוזה שלום עם אותו תחום. מדובר בדרכים ישנות שהובילו לנקודה מסוימת שיוצרת באז חזק על סוגיות של כשלון.. זה הזמן למצוא דרכים לשינוי, אחריות, פעולה או הסכמה לשחרר את הקונספט של כשלון ולהסכים להבין את רעיון התהליך והמגמה ..

כעת בצל פוסט רטרו : אותה זירה עליה נע סטורן בפעם השלישית יש הזדמנות נפלאה להיות בכנות אמיתית, ללא כחל וסרק ולראות מה עוצר באמת את החיבור עם ההצלחה.. עדין העטיפה של המתנה יכולה להיות לא נחמדה במיוחד אך האומץ להעיז ולפתוח את המתנה יכולה להביא לחיבור לחכמה עתיקה ומופלאה שמחברת במיידי למטרת ולשליחות של החיים..

7.9.18 שמש מול נפטון
דיאלוג זה מספר לנו על עולם ללא גבולות המצוי בתוך מגבלות של החומר, המקום והזמן:) עולם של אידיאלים, השראה ויצירתיות לא רגילה שמבקש ביטוי דרך החיים היומיומיים.. זמן זה חושף אותנו למרחבים בהם ניתן לזהות את הפער בין החלומות לבין המציאות, בין הרעיון הגדול לבין החיים הקטנים והפשוטים, אך בו זמנית מדובר בפוטנציאל דרכו ניתן ליישם ולממש את הרעיונות האוטופיים במציאות הרגילה.. למעשה זמן זה מאפשר לראות מרחבים שונים, מצד אחד מרחבים אין סופיים (נפטון בדגים) ומצד שני מרחבים ממוקדים ומציאותיים (שמש בבתולה) לכן מצד אחד ניתן להילכד בין המרחבים השונים במהותם עם תחושת רמייה ואכזבה קשה ומצד שני ניתן לזהות את הגשרים שבין העולמות לבנות עוד גשרים לעולמות קסומים ומופלאים ולהזין את המציאות הרגילה באותם עולמות..

זמן של השראה, יצירה וחיבור לחזון ובו זמנית זמן של טשטוש , דכדוך ולאות.. חשוב לזהות שכעת ניתן להתחבר לחזון ולחלום הגדול של החיים ולאמצו למציאות היומיומית, אם דכדוך ואכזבה מגיעים לפתח דלתנו זה הזמן להתפקחות והתפכחות : כעת ניתן לצור רשימת חלומות לצד תוצאות המציאות כדי לטוות תכניות פרקטיות להגשמת החלומות .. אפשר להתחיל מהחלום הקטן ביותר ולהגיע עד לגדול ביותר.. אם נרשה לעצמינו:)

שבוע נפלא
תגובות הגולשים
אין נתונים
הוסף תגובה

גרסה להדפסהשלח לחבר
מלי ברזילי, ת.ד. 3736,  מושב קדימה 60920  טלפון: 052-3764220,  פקס: 077-5501230,  info@ nda-israel.com

הקמת האתר: פורטל עידן-הדלי
| אתר זה נתמך במערכת FastWebII