מלי ברזילי - ממדים חדשים באסטרולוגיה
שלום אורח | כניסה למערכת | הרשמה | תקנון
nda-israel
אסטרולוגיה - מלי ברזילי
עמוד הבית
אודות
מכתבי תודה
הרצאות, סדנאות וערבי חוויה
תכשיט העצמה מעוצב לפי מפה אישית
קורסים וסדנאות
קריאה מיוחדת בטלפון
יעוץ אישי זוגי ועיסקי
מאמרים
פורום אסטרולוגיה
לוח אירועים
צור קשר
תחזית מזג האוויר האנרגטי
הופעות וראיונות בתקשורת
טבלאות מיקומי ירח
ידיעון החודש
חיפוש
ממדים חדשים באסטרולוגיה
מזג האוויר האנרגטי ספטמבר 2018 > מולד הירח בבתולה 2018

מולד הירח בבתולה

9.9.18 בשעה 21.01 זמן ישראל

מפת המולד מתבססת רק על אלמנטים של אדמה ומים. מה זה אומר? ארבעת האלמנטים הם אבני הבניה הבסיסיות של כל צורה על הפלנטה, כל יצור על הפלנטה בנוי על בסיס ארבע: כל אלמנט מייצג אנרגיה בסיסית, כל אנרגיה היא חומר ברמת דחיסות שונה. לכן יש צורך בארבעת האלמנטים בחיינו וכשחסר משהו יש חוסר איזון שיכול להוביל למקום לא נוח מחד ומאידך למקום של התפתחות .. לפעמים נבין את העניין רגע לפני ונוכל להפיק מהתנסות מסע מרתק של התפתחות ולפעמים נבין את העניין רגע אחרי או יותר וכן.. זה יהיה בסיס להתנסות הבאה.

אלמנט האדמה הוא הדחוס ביותר ולכן מדבר על צורה/חומר ומניע למקום פרקטי , אלמנט המים פחות דחוס ומדבר על תנועה זורמת, תגובה, הכלה, רגישות ולכן מדבר על הרגישות/זרימה ומניע למקום רגשי. אלמנט האוויר פחות דחוס ונע במרחב ולכן מדבר על חשיבה, נשימה, תקשורת ותנועה ומניע למקום של התקשרות וקשרים על בסיס חשיבה, האלמנט הכי פחות דחוס הוא אלמנט האש, האש מדבר על השראה, התעלות וחיבור לנשמה ולכן מניע לרוחניות והשראה.
לכן יכול להיווצר לנו מצב שחסר לנו תקשורת והשראה ואז נמצא עצמינו רק במקום רגיש עם דרישה פרקטית ..יש מצב שהאדמה והמים יצרו לנו בוץ, שלוליות, התבססות ו.. או אם נדע לנהל את האנרגיות נכון נוכל לזהות שיש לנו את בסיס האדמה המים לעליהם נרכיב אוויר ואש ונוכל לצור תנועה ספיראלית של התפתחות..

דרך מעניינת נוספת שניתן לראות זאת עודף אדמה ומים יוצרים מניע חזק לעבוד ולעשות להרחיב את הטריטוריה רגשית או חומרית כדי לצור בטחון .. ככל שהאלמנטים דחוסים יותר כך יש צורך גדול יותר לביטחון ואפקט ההישרדות חזק יותר. בנוסף נוכל לזהות לחץ פנימי חזק לחומרנות, שמרנות, פרפקציוניזם, אחריות, ערכיות, פחדים.. בליל של תחושות חזקות שכולן מספרות לנו איפה אנו נמצאים במיוחד כעת בתחילת מעגל ירחי חדש שישפיע על השנה העברית כולה (כמו שמולד הירח משפיע על כל אותו מחזור ירחי, כך מולד התחלתי לשנה חדשה משפיע על השנה כולה)  ..
טיפ : להתמקד במגנוט האיכויות החיוביות של האלמנטים החסרים דרך  חשיבה חיובית, אופטימיות ואמונה.

והמולד עצמו: מולד הירח כמו תמיד מדבר על התחלה חדשה, לידה מחדש המאפשרת שלל הזדמנויות להתפתחות למרחבים חדשים תוך מענה למשקעי העבר . למעשה, זמן זה ממקד אותנו על הכיווץ הנובע מהרגלי עבר, חוסר תפקוד, בקורת ותחושת הפגימות להזדמנות לידה מחדש לשינוי וריפוי

אנרגית הבתולה מספרת לנו על המקום בו היצירתיות הענקית, הפריחה והזוהר מצטמצמים לתוצאות אותן ניתן למדוד דרך עולם המידות שלנו וממקום זה ניתן לפול לצל של תוצאות שלעולם לא עומדות ביחס ישיר לרעיון ולביצוע. הצל מתבטא בחיינו דרך הקושי לעכל ולעבד את המציאות למול החלומות שלנו, המצוקה שנובעת ממערכת עצבי חשופה מידי ומערכת עיכול שלא מסוגלת להכיל וממקום זה קצרה הדרך לחיים בתוך כלא של מציאות אפורה וחיים אפורים ..

המולד הנוכחי מאפשר לנו להתכנס ולהקשיב למערכות המעודנות של הגוף, להתבונן בתהליכים הפנמיים הנובעים מהרגלים ותפיסת מציאות מסוימת, ויותר מכל לזהות את החרירים המאפשרים גישה לדלת החוצה לאור..

בתולה יכולה לחבר אותנו לארכיטיפ השפחה, מכווננת ומכוונת לעשייה כדי לשרוד, כלואה בהרגלי חשיבה מקובעים  ותפיסת מציאות של אין מעבר.. סוף הקיץ הוא סוף שמוביל להסתגרות.. מקום זה מוביל לחיים שמקבלים הדהוד מהמזל המשלים: דגים.. תחושה של גלות וחוסר משמעות..

אם ננסה להבין יותר לעומק מה משמעות הבתולה, בתולה מסמלת את סוף הקיץ ואת ההבשלה והאסיף של הפירות. הטבע מגיע לבשלות מלאה. כל מה שהתבשל במזלות הקודמים מגיע להבשלה בה ניתן לראות את התוצאות - הפירות. את הפירות ניתן לאסוף, למדוד, למדר ולקטלג. מקום זה פגיע מאוד מכיוון שאז אנחנו רואים מה לא הבשיל ולא גדל.  וכמה אני רחוק / קרוב למימוש החזון / החלום. ממקום זה נולדת ביקורת שמייצרת פעולות לשיפור (מה ייצא לי מזה) ולניסיון ליצור שלמות.

אנרגית הבתולה מאפשרת תהליך עמוק של בדיקה פנימית כדי להבין את נקודת המוצא של מה קיים במקום ובזמן הנוכחי ומכאן איך לקפוץ מעל האופק (מזל בתולה הוא אחרון המזלות הנמצאים מתחת לאופק ולכן מעברו למאזנים מספר על יציאה החוצה..)

אנרגית הבתולה מאפשרת לנו לזהות מה לא עובד נכון ולהסכים לשקם ולרפא ואיך? בצעדים קטנים, לא בכדי משפט המפתח של הבתולה הוא אלוהים בפרטים הקטנים:)

מה עוד קורה במולד ירח זה? מרקורי שליט מזל בתולה נמצא בבית אחרי לולאת רטרו מסיבית ועוצמתית לכן מביא עימו כלים ליצירתיות ושיתופיות בתמונת הבריאה המלאה.. וממקום זה מרקורי מביא עימו שקט, רוגע והבנות עומק מה ניתן לעשות במסגרת המקום והזמן .

למעשה מרקורי בבתולה מתפקד כאנליסט, שיטתי, ממוקד בשיפור ובתיעול החיים למקום בריא וטוב יותר, הסוגיה הבעייתית מתיישבת על פרטים ועיסוק יתר בפרטים וממקום זה נולד הפרפקציוניזם , הפרפקציוניזם גורם להתעסקות יתר פרטים ולא בתמונה הגדולה וממקום זה יכול להיווצר כיווץ ולחץ, כדאי להיות ערים לתופעה... ולעבוד על התמונה הגדולה.. היה וניצלנו נכון את האנרגיה נוכל למצוא דרכים חדשות לעבוד, לתפקד, לפשר ולתעל את חיינו

בנוסף נוכל לזהות את השיח בין ונוס ומארס תחת אנרגית המולד:
ונוס מייצגת את הצד הדיפלומטי, בעוד מארס מייצג את הרצון חדור מטרה וכשנוצר שיח מסוג זה, נוצר ויכוח חזק בין הנכונות ללכת בדרך הויתור, הפשרה, העשייה למען הפריה הדדית למול הרצון ללכת בדרך של האני מאמין מתוך דעתנות בלתי מתפשרת.. מקום זה מוביל לחוסר שקט שלוחץ על הפער בין שתי אנרגיות בסיסיות בתוכנו ..כשמבינים ומודעים לויכוח זה אפשר לרתום את שתי האנרגיות למטרה נעלה דרך שיתוף פעולה. אם אין מודעות או מאפשרים לכפתורי האוטומט הישרדותיים לנהל את החיים יש שתי אפשרויות: לעצור בפינה עם ונוס ולחוות תחושה של כניעה או לרוץ עם מארס כשהחרב שלופה למלחמה.. כך או כך נוצר מצב של חוסר איזון שמוביל למתח, מאבקי כוחות, סוגיות של שליטה/קורבן וכו..  נקודה מעניינת היא ונוס שנמצאת במעלה קריטית בבית (מאזנים ) ולכן עוצמתה גדולה מאד ונקודה נוספת היא לולאת רטרו של ונוס.. רק בתחילתה אך בעוצמה גדולה וזאת לצד מארס שנמצא במעלה קריטית (גדי) בצל פוסט רטרו, מה שמספר לנו שגם מארס בתוך לולאת רטרו .. ממקום זה העוצמות חזקות במיוחד ונוגעות ברבדים שבדרך כלל לא זמינים לנו.. איך מתמודדים? המפתח מודעות ונכונות לזהות שלמרות שמדובר בשני חלקים שונים בתוכנו, שני חלקים אלה יכולים לפעול למען משהו גדול יותר שממנו ניתן לבנות אמונה ואימון בתכנית הגדולה..  גם ונוס וגם מארס לקראת שיח דינמי עם אוראנוס מה שמכניס התרגשות ושמחה ויכולת לצאת מדפוסים קבועים לתסריטים חדשים..

ולא לשכוח את נפטון שנמצא מול שמש וירח,  נפטון מכניס ריכוך והשראה לאנרגית האדמה של הבתולה: חזון! תחת מולד זה נוכל לחשוף את החזון ' לזהות שכעת ניתן להתחבר לחזון ולחלום הגדול של החיים ולאמצו למציאות היומיומית

מולד זה מחבר אותנו לפוטנציאל בו נוצרת היכולת לתפקד נכון. לשחרר את התודעה מעבדות לחופש, מרציונליזציה למודעת מה נכון, למקום ולזמן/ חומר ורוח . .

דמות הבתולה אוחזת ביד אחת בשיבולת וביד שנייה בספר - אם אין קמח אין תורה  זהו זמן מופלא להבין את האיזון העדין בין החזון ליישום הפרקטי ושתהליך זה מתרחש, נוצר ערוץ לשמירת הטוהר באמצעות ניקוי התפל ומיקוד בעיקרי זמן לתשליך אנרגטי וזריעה של חזון חדש

חודש נפלא ושנה טובה ומתוקה
שנת פריחה ושמחה, אושר ואהבה

תגובות הגולשים
אין נתונים
הוסף תגובה

גרסה להדפסהשלח לחבר
מלי ברזילי, ת.ד. 3736,  מושב קדימה 60920  טלפון: 052-3764220,  פקס: 077-5501230,  info@ nda-israel.com

הקמת האתר: פורטל עידן-הדלי
| אתר זה נתמך במערכת FastWebII