מלי ברזילי - ממדים חדשים באסטרולוגיה
שלום אורח | כניסה למערכת | הרשמה | תקנון
nda-israel
אסטרולוגיה - מלי ברזילי
עמוד הבית
אודות
מכתבי תודה
הרצאות, סדנאות וערבי חוויה
תכשיט העצמה מעוצב לפי מפה אישית
קורסים וסדנאות
קריאה מיוחדת בטלפון
יעוץ אישי זוגי ועיסקי
מאמרים
פורום אסטרולוגיה
לוח אירועים
צור קשר
תחזית מזג האוויר האנרגטי
הופעות וראיונות בתקשורת
טבלאות מיקומי ירח
ידיעון החודש
חיפוש
ממדים חדשים באסטרולוגיה
מזג האוויר האנרגטי אוקטובר 2018 > מזג האוויר האנרגטי לשבוע השני של אוקטובר 2018

מזג האוויר האנרגטי לשבוע השני של אוקטובר


8.10.18 מארס מסיים את הצל פוסט רטרו
מעגל הרטרו של מארס נע על כמה וכמה שלבים, במעגל זה הרטרו עבד בשני מזלות (גדי/דלי) ולכן השלבים של מעגל זה מתחלים לפי הסדר הבא: כניסת מארס למזל בו מסיים את הרטרו (גדי ), כניסת מארס לצל טרום רטרו (גדי), כניסת מארס למזל בו מתיל את הרטרו (דלי)  תחילת הרטרו , נקודת ההיפוך תחילת השנה המארסיאלית החדשה, חזר למזל בו מסיים מארס את הרטרו, סיום הרטרו, חזרת מארס למזל בו החל את הרטרו עד סיום הצל פוסט רטרו, וכעת סיום המסע בדלי עם התובנות החדשות שרכשנו במהלך תקופה זאת ..זאת הנקודה בה אנו יכולים לדעת באופן מלא מה אנו רוצים ברמה האוטנטית והאמתית כדי להביא לידי ביטוי את החלקים הייחודים שבנו לידי ביטוי .

זמן מיוחד בו ניתן להיות ממוקדים ועוצמתים ..רק כדאי לזכור שמארס שליט עקרב וונוס כעת עושה את הרטרו שלה בעקרב.. אמנם עוד קשר מעניין בלולאת הרטרו והחיבורים בין הלולאות של הרטרואים האישים... כל לולאה מייצגת את המסע העומק ביותר של תת אישיות שלנו בזירה מסוימת והחיבור בין לבין בונה את שרשרת הזהב:)).

9.10.18 מולד הירח במאזנים
דיווח על מולד הירח במאזנים במאמר מיוחד.

10.10.18 מרקורי נכנס לעקרב
מרקורי בעקרב מפעיל את החוקר הפנימי לחשוף את הסודות של החיים, החל מסודות של רגשות ותחושות , סודות הנפש, סודות של אחרים ו.. לכן זמן זה מאפשר להיפגש עם חלקים שנמצאים מאחורי הפרגוד, מתחת לשטיח, בכספות ומערות נסתרות ... בקצור  זמן להיפגש עם כל מה מסתתר כולל הצל והמפלצות, הפיתויים ומקורות הרעל והארס בחיים. זמן זה מאפשר ריפוי של המקומות הללו , גם אם נראים לעיתים כבוטים, קשים ומפחידים, זה הזמן להתחבר לאומץ לגלות את הדרכים השונות והחדשות להתמודדות.. זמן נפלא לפתוח את הכעס, רעל וכאב ולהשתמש בכוחות שנראים כאפלים בחכמה, בקבלה והכלה כדי להגיע לדיאלוגים אמיתיים, כנים ומרפאים בכל תחום ובכל מימד בחיים.

10.10.18 מרקורי עושה מולות לאוראנוס
שיח זה בין מרקורי לאוראנוס מהווה קריאת התעוררות, כמו שעון מעורר שמתריע הגיע הזמן לקום ולצאת מדפוסים מוכרים והתניות קבועות. זה הזמן לפתוח את התודעה כדי לראות משהו חדש בנוגע למציאות החיים שלנו. מרקורי שמייצג את מספר הסיפורים שלנו מגיע עם סיפור מוכן לכל סיטואציה, סיפור זה נגזר מהעבר וניסיון אישי המגובה מזיכרונות, תרבות, דת, מדינה, חברה ו..  סיפור זה ממשיך לרוץ על אוטומט עד שמגיע משהו מעוצר ומייצר לחץ חזק שמעיר אותנו לאמת שמסתתרת מאחורי הסיפורים

אוראנוס שמייצג את האני האמיתי האוטנטי מעיר את הסיפור באור חדש שיכול להביא לכאוס מחד ומאידך להפתעות מרגשות ומרתקות:) הרעיון בשיח זה הוא מידע שמגיע ממקום אובייקטיבי (אוראנוס) שפותח את המחסנים של הספרייה האישית למשהו חדש, אז שוב.. מצד אחד יכול להיווצר כאוס, אך כאוס זה מאפשר את התוהו ובוהו שלפני הבראשית החדש שלנו או מי שהכפתורים פחות שלופים ופחות מגורים בזירה זאת יכול לחוות הפתעות מדהימות, מרתקות ולא צפויות... שיח זה מאפשר להגיע למחוזות חדשים שמעניקים אמת חדשה או יותר נכון לומר הסטת הוילונות בפני האמת הנסתרת.. מילות המפתח לזמן זה לא צפוי, אחר, שונה, מיוחד ואפשרות למצוא דלתות חדשות לחלקים שעד כה היו נחבאים ונסתרים מאיתנו.

10.18 11 ונוס ברטרו עושה תשעים למארס
הקול הפנימי שונוס מייצגת כאן הוא הקול של הדיפלומטית הפנימית השואף למצוא פתרון שנכון לכולם תוך ויתור למען שלום ושלווה, למול מארס המייצג את הצד האסרטיבי האישי ששואף לפעול למען המטרה האישית מתוך אמונה בצדקת הדרך, התוצאה מאבק פנימי בין צורך לרצון, בין החלק הנקבי לחלק הזכרי, בין הריצוי והרצון .
מאבק זה יכול לצור בעיות ביחסים, סוגיות של כספים, ויכוחים על שליטה, קושי בלקיחת עמדה או עודף אסרטיביות עד מקום של אגרסיביות, התחפרות או השלכה חזקה ואם נמצאים בהדהוד חזק עם החלק הנקבי  (ונוס) תהיה נטייה טבעית להגיע למשא ומתן אך תחושה של לחץ ותנאים מקדים שדוחקים לפינה בעוד אם נמצאים בהדהוד חזק יותר עם החלק הזכרי (מארס) תהיה נטייה טבעית לפעולה ממוקדת שנתקלת בקושי ומכאן הכרח להחזיר את האקדח לנרתיק בדיוק ברגע שמרגיש הכי נכון לתקוף בכל הכוח... כך או כך יש ויתור על נטייה טבעית, המטרה למצוא את שביל הזהב דרך גיוס היכולת הדיפלומטית כדי להגיע למטרה שנכונה לאיזון והיזון של שני החלקים ושני הצדדים המעורבים.
..
מה שחשוב לראות בדיאלוג זה שמארס חזק מאד משום שנמצא אחרי מעגל רטרו מלא ולכן העוצמה שלו כעת חזקה מתמיד ונוס נמצא בעקרב (מארס שליט עקרב) ונוס ברטרו, הולכת לאחור ולכן הקול של מארס יכול להשמע חזק יותר, בוטה יותר ומכריח את הדיפלומטית הפנימית לעשות משא ומתן בתנאים לא "הוגנים" זה הזמן לשאול מה באמת אנו רוצים ומה באמת אנו צריכים בכל הרבדים כדי להגיע לשיח פורה ועוצמתי שנותן מענה מלא.. דווקא בגלל הקונפליקט והשוואת הכוחות בשיח זה יש סיכוי למשהו חדש יוצא דופן..

12.10.18 שמש עושה תשעים לפלוטו
זווית זאת מדברת על אתגרים שנוגעים לתחושת הזהות האישית, ולמה? כיוון ששמש מייצג את המהות האישית, האני ותחושת המטרה של מי אני בעולם, בעוד פלוטו מייצג את העוצמות והכוחות שפועלים מתחת לפני השטח, לכן מדובר בשני קולות ששונים מאוד בהוויתם וכשנוצר בניהם קונפליקט (זווית של תשעים) נוצרת חוויה של  קושי. הקושי נוצר בגלל התנגשות בין התחושה של המטרה האישית שמתבססת על זהות עצמית, לבין כוחות שחזקים מאיתנו ומשתלטים עלינו, לדוגמה: פחדים . ומה קורה במצב זה?  אנו ממגנטים לחיינו אנשים בעלי עוצמה וכוח כדי שנוכל להתמודד עם סוגיות השליטה ולהתמיר את הפחד וההתכווצות למקום של פריצה וגדילה.
בגדול הסוגיה שעולה על הפרק היא כוח ועוצמה, האם הכוח והעוצמה מגיעים מעולמות של פחד ושיתוק או מעולמות של אור והבנה? החכמה כאן לא להיסחף עם הפחד מהחושך, אלא להיות בתוך החושך לרגע וכשנוצרת הסתגלות לחושך ניתן לראות באור אחר את אותה חרדה ומנקודה זאת היא הופכת לפחד ומתוך השקט מגלים את החוכמה איך לעבוד עם הפחד לפריצת גבולות ויצירת מרחב הוויה חדש ללא עימות ומאבק...דרך אחרת לזהות זאת היא להבין שהכוח האמיתי מגיע מבפנים ולא מהתניות של כוחות חיצונים ושיח זה בין האור והחושך מאפשרים לנו לגלות את האשליה שבחושך שכן החושך הוא רק העדר אור:)

טיפ: הצל נראה כאן כאויב שמוביל למאבק עם עולמות שמתחת לפני האדמה.. מדובר במדריך פנימי שמחבר בין עולמות מוארים )שמש( לעולמות חשוכים (פלוטו) תהליך פסיכולוגי עמוק מאוד שמאפשר גילוי, העצמה ופריצת תקיעויות ישנות שלכאורה הוו חומות הגנה..  למי שרוצה לבדוק את הסוגיות הללו דרך המפה האישית, אני זמינה לקריאה של שעה ...

שבוע נפלא
תגובות הגולשים
אין נתונים
הוסף תגובה

גרסה להדפסהשלח לחבר
מלי ברזילי, ת.ד. 3736,  מושב קדימה 60920  טלפון: 052-3764220,  פקס: 077-5501230,  info@ nda-israel.com

הקמת האתר: פורטל עידן-הדלי
| אתר זה נתמך במערכת FastWebII