מלי ברזילי - ממדים חדשים באסטרולוגיה
שלום אורח | כניסה למערכת | הרשמה | תקנון
nda-israel
אסטרולוגיה - מלי ברזילי
עמוד הבית
אודות
מכתבי תודה
הרצאות, סדנאות וערבי חוויה
תכשיט העצמה מעוצב לפי מפה אישית
קורסים וסדנאות
קריאה מיוחדת בטלפון
יעוץ אישי זוגי ועיסקי
מאמרים
פורום אסטרולוגיה
לוח אירועים
צור קשר
תחזית מזג האוויר האנרגטי
הופעות וראיונות בתקשורת
טבלאות מיקומי ירח
ידיעון החודש
חיפוש
ממדים חדשים באסטרולוגיה
ראשי > אודות

שלום, שמי מלי ברזילי ואני אסטרולוגית

mali2013_1

מרצה, חוקרת, מלמדת ומומחית לשפה האסטרולוגית

כמה מילים על עצמי...

לראשונה נחשפתי לשפה האסטרולוגית בגיל ההתבגרות, כמו כל מתבגר המחפש נתיב להבנה, משמעות וכלים לבניה של אישיות עצמאית ובריאה.

מאז ועד היום אני מקיימת רומן ארוך ומופלא עם האסטרולוגיה, בגיל צעיר הרומן התבטא יותר בכיוון של לבלוע כל דבר שנקרה על הדרך, במהלך השנים נוצר עיכול והטמעת המידע לידע, נוצרה דינמיקה מאוזנת, מפרה ומאפשרת. במהלכה התנסיתי, חוויתי, למדתי, נחשפתי, חקרתי ותוך כדי התעמקתי לרבדים וממדים שמעבר לסמלי השפה, למעשה הבחירה הכל כך ברורה בחרה בי ובשלב מסוים מצאתי עצמי מתמקדת יותר ויותר פנימה ומגדירה את עצמי כאסטרולוגית.

מבחינתי השפה האסטרולוגית כמו כל שפה: מאפשרת מידע, ידע, תרגום ותקשורת. המיוחד לשפה האסטרולוגית הוא המידע, הידע, התרגום והתקשורת בין האדם לבין עצמו, לסביבתו וליקום: מכאן כלי להבנה, גילוי, אבחון, כלים ועומק לרבדים העמוקים ביותר של האדם: לפרטי פרטים של המכונה המופלאה ובמקביל לתמונה הגדולה ומקומו ביקום.

במהלך המסע לעומק האוקיינוס האסטרולוגי, פיתחתי שיטה יחודית לאימון לחיים דרך עקרונות השפה האסטרולוגית: NDA (ממדים חדשים באסטרולוגיה-New Dimensional Astrology) מוזמנים לקרוא מאמרים הנוגעים לשיטה         

השיטה מתבססת על ניתוח ויישום המפה עד לרובד ה- DNA - עבודה ממוקדת הנשענת על 12 הארכיטיפים (דמויות) הגלגל המהווים סמלים לאנרגיות ותהליכים. השיטה נקראת אסטרוקואוצ'ינג- הפאזל האנושי. כיום אני ממשיכה בעבודת המחקר של השפה האסטרולוגית, תוך כדי מנהלת פורום אסטרולוגיה ב- ynet ובמקביל מלמדת קורסים ומעבירה הרצאות, סדנאות, מפגשים ומייעצת ליחידים, זוגות ומשפחות.

ברוכים הבאים למסע בין כוכבים

גרסה להדפסהשלח לחבר
מלי ברזילי, ת.ד. 3736,  מושב קדימה 60920  טלפון: 052-3764220,  פקס: 077-5501230,  info@ nda-israel.com

הקמת האתר: פורטל עידן-הדלי
| אתר זה נתמך במערכת FastWebII